Cześć, tu Nieźle Dobrani Studio

Miejsce, które powstało w Kościerzynie. To studio fotograficzne, w którym realizujemy sesje brzuszkowe, rodzinne i noworodkowe oraz sesje biznesowe. Mnóstwo kreatywnych pomysłów i brak kiczowatych ozdób to Nasza wizja na to miejsce.

Sesja w studio to dobry pomysł na upamiętnienie najważniejszych chwil w Waszym życiu. Dzięki doświadczeniu mogę zaproponować Wam trochę więcej niż statyczne ujęcia z przyklejonymi uśmiechami. Na sesji dużo rozmawiamy, żartujemy i oddajemy się dzikim tańcom. Poniżej zobaczysz kilka przykładowych sesji zdjęciowych ze studia.

Sesja noworodkowa

Sesja brzuszkowa

Sesja Rodzinna

Mama i Córki

Vouchery na sesję!

Dla Twojej kobiety z okazji walentynek, dla Twojej Mamy z okazji dnia Matki, dla koleżanki która oczekuje swojego dziecka i tak dalej. Okazji do wręczenia zaproszenia na sesję jest mnóstwo. Wybierasz okazję, a Ja przygotuję dla Ciebie spersonalizowane zaproszenie.

Oferta

Zapraszam do zapoznania się z aktualną ofertą. Do każdej ilości ujęć w poszczególnych pakietach otrzymujecie wydruki w formacie 15×23 cm. Do sesji udostępniamy suknie oraz stroje dla Naszych najmłodszych Gości oraz całą inscenizację, którą ciągle aktualizujemy ;).

Po wykonaniu sesji tworzymy galerię, w której możecie wybrać ujęcia zawarte w pakiecie oraz ewentualne dodatkowe, których koszt wynosi 30 złotych. Potem następuje etap dalszej postprodukcji zdjęć.

 

Sesja brzuszkowa (10 ujęć*) – 400 złotych

Sesja noworodkowa (10 ujęć*) – 400 złotych

Sesja brzuszkowa + noworodkowa (25 ujęć*) – 600 złotych NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY PAKIET

Mini sesja brzuszkowa, noworodkowa (5 ujęć, brak możliwości dokupienia dodatkowych ujęć) – 250 złotych

 

Sesja rodzinna maksymalnie 6 osób (5 ujęć) – 250 złotych

 

Sesja kobieca (10 ujęć*) – 400 złotych

Mini sesja kobieca (5 ujęć) – 250 złotych

*Każde dodatkowe ujęcie kosztuje 30 złotych

Zapisz się na sesję!